MATT_TEDDER
MATT "MOJO" TEDDER

Matt “ Mojo” Tedder 15 yaşında. Gitari 7 yaşından beri çalıyor. Weatherford Texas’ta yaşıyor. Gitar çalmadaki ustalığı onun kçük yaşta, pek çok önemli yerlerde, bu yeteneğini sergilemesini sağladı. Bass Hall McDavid Studyolarında çaldığında ayakta alkışlandı ve henuz 10 yaşındaydı.

Ayrıca Dallas Covention Center’da 7000 kişi önünde performans gösterdi. Texas eyelet festivalinde de çalan Matt aynı zamanda yerel televizyon kanallarında bir kaç kez yeraldı.

Dallas International Guitar Showun 2009 yılı TX 10 under 20 yarışmasında birinciliği elde etti. Kendisi ayrıca Texas Lone Starz genc yetenek yarışmasında 2008 yılında birincilik kazandı.

Şu anda kendi grubunu olusturan Matt her gün pratik yapmakta ve kendi sitilini ve sesini bulma çabasında. Sahnede olmaktan büyük zevk alan Matt enerjisini doğrudan seyircisinden alıyor. Annesinin Türk olması sebebiyle pek cok yaz Türkiyede bulunan Matt, Türkiye’yi çok seviyor ve bir gün Turkiyede performans göstermeyi umut ediyor. Blues ve rock türü elektro gitar çalıyor.